img002.jpg

Wypożyczalnia odciągaczy

Firma Ductus Medical dba o jak najlepsze samopoczucie Młodych Mam. Wiemy jak ważny jest pokarm Mamy i że czasem potrzebna jest pomoc. W związku z tym oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia następujących modułów wspomagających odciąganie pokarmu:

lactina-electric-plus

Lactina Electric Plus

Profesjonalny, elektryczny laktator do użytku szpitalnego i domowego (dostępny poprzez system wypożyczalni). Posiada separację mediów i możliwość pracy ciągłej. Odwzorowuje tylko ssanie właściwe (wolne i głębokie) i posiada regulację siły ssania. Współpracuje ze wszystkimi laktatorami ręcznymi firmy Medela.
Jeżeli posiadasz Mini Lactaset Base lub Harmony powinnaś dokupić odpowiednie elementy, służące do podłączenia się do Lactiny. Lactaset jest w pełni dostosowany do współpracy z modułem.

 symphony

Symphony

Nowoczesny, profesjonalny, 2-fazowy, elektryczny laktator do użytku szpitalnego i domowego (dostępny poprzez system wypożyczalni). Posiada separację mediów i możliwość pracy ciągłej. Odwzorowuje zarówno ssanie właściwe (wolne i głębokie), jak i ssanie wstępne, przyspieszające wypływ pokarmu (szybkie i płytkie). W obydwu wypadkach istnieje możliwość regulacji siły ssania. Wielorazową końcówkę konieczną do obsługi tego laktatora można, po dokupieniu odpowiednich części, rozbudować do wersji Mini Lactaset lub Mini Electric.

Praca laktatora Symphony programowana jest specjalną kartą chipową, która umożliwia użytkownikowi korzystanie z dwóch programów pracy:

  • STANDARD 2.0 program odwzorowujący ssanie dziecka zdrowego, urodzonego o czasie w 2-fazowym rytmie (faza wywołania wypływu pokarmu i faza odciągania właściwego).
  • TRUDNY POCZĄTEK PREEMIE+ program przeznaczony dla mam wcześniaków, które bezpośrednio po urodzeniu pozostają w separacji od dziecka.

Bardzo chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat działania wypożyczalni oraz wypożyczanego sprzętu.