img005.jpg

Wypożyczalnia odciągaczy

Firma Ductus Medical dba o jak najlepsze samopoczucie Młodych Mam. Wiemy jak ważny jest pokarm Mamy i że czasem potrzebna jest pomoc. W związku z tym oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia następujących modułów wspomagających odciąganie pokarmu:

lactina-electric-plus

Lactina Electric Plus

Profesjonalny, elektryczny laktator do użytku szpitalnego i domowego (dostępny poprzez system wypożyczalni). Posiada separację mediów i możliwość pracy ciągłej. Odwzorowuje tylko ssanie właściwe (wolne i głębokie) i posiada regulację siły ssania. Współpracuje ze wszystkimi laktatorami ręcznymi firmy Medela.
Koszt wypożyczenia :

- kilka dni -  4 zł / dobę

- 14 dni    - 49 zł

- 30 dni    - 90 zł

 symphony

Symphony

Nowoczesny, profesjonalny, 2-fazowy, elektryczny laktator do użytku szpitalnego i domowego (dostępny poprzez system wypożyczalni). Posiada separację mediów i możliwość pracy ciągłej. Odwzorowuje zarówno ssanie właściwe (wolne i głębokie), jak i ssanie wstępne, przyspieszające wypływ pokarmu (szybkie i płytkie). W obydwu wypadkach istnieje możliwość regulacji siły ssania. Wielorazową końcówkę konieczną do obsługi tego laktatora można, po dokupieniu odpowiednich części, rozbudować do wersji Mini Lactaset lub Mini Electric.

Koszt wypożyczenia :

- kilka dni -    9 zł / dobę

- 14 dni    - 112 zł

- 30 dni    - 210 zł

Odbiór i zwrot w wypożyczalni przy ul. Czorsztyńskiej 8 po uprzednim umówieniu się telefonicznym : 602 126 720